arama

whatsapp
bekleyiniz

Silivri Koltuk Yıkama

Silivri koltuk yıkama hakkında daha fazla bilgi edinin

silivri koltuk yıkama

Silivri Koltuk Yıkama

Evde işyerinde en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de koltuklardır. Koltuk konusunda günümüzde öyle çok seçenek var ki, insanlar kimi zaman bir mobilya mağazasına girdiğinde hangisini alacağını tam anlamı ile şaşırıyor. Deri kaplama olan, kadife kaplama olanlar vb. Keza model olarak da değişik seçenekler var. Tüm bu özellikleri ne olursa olsun, sağlıklı, kaliteli ve konforlu bir yaşam için belli periyotlar ile koltuk yıkama hizmetinin alınması gerekiyor. Bizim firmamız da uzun yıllardır sektörde olan bir firma olarak kusursuz bir biçimde profesyonel çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermeden hizmet veriyor.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama firmamızda alanında uzman kadrolar tarafından gerçekleştiriliyor. Adresinizden ekstra bir ücret talep etmeden koltuk ya da koltuklarınız alınarak işyerimize getiriliyor. Bunun akabinde öncelikle kuru bir temizleme yapılıyor. Sonrasında da son sistem cihazlar ile koltuk yıkama işlemi gerçekleşiyor. Kullanılan temizleme malzemelerimiz de çevre dostu olan ve alerji vb. sorunlara yol açmayan malzemelerdir. Keza koltuk döşemesine de en ufak bir biçimde zarar vermez.

Koltuk Yıkama Firması Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Silivri koltuk yıkama hizmeti özel bir hizmettir. En ince detayına kadar düşünülerek yıkama yapılması gerekir. Burada kullanılan malzeme son derece önemlidir. Yıkama sonrası renk kayıpları, deformasyonlar gibi durumlar olmamalıdır. O yüzden seçeceğiniz firma alanında kendini kanıtlamış, alanında sahip olunması gereken yasal belgeleri olan bir firma olmalıdır ki firmamız da tüm bu özellikleri fazlası ile taşır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Son olarak firmamızın koltuk yıkama fiyatlarından bahsetmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. Öncelikli olarak koltuğun özelliği fiyatı belirleyen çok temel bir unsurdur. Bu noktada koltuk üzerinde olan döşeme, koltuğun modeli fiyatı belirleyen en temel faktördür. Ayrıca kaç tane koltuk yıkandığı da ücretleri belirleyen bir diğer faktördür Birden fazla, örneğin set halinde koltuk yıkamalarında rakamlar birim fiyat üzerinden otomatik olarak düşer. Ödeme konusunda da hesaba havale, peşin, kredi kartıyla ödeme seçenekleri bize koltuğunu emanet eden müşterilere sunulur. Sizler de kendi bütçenizi zorlamadan en uygun ödeme biçimi ile ödeme yaparsınız.

Silivri koltuk yıkama firması olarak bizler diğer koltuk yıkama firmalarından farklı olarak sadece fırça ile yıkamak yerine hem otomatik fırçalama işlemi hemde buharlı temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz! Otomatik fırça makinası ile koltuklardaki kir ve lekelerin temizliği sağlanırken, 140 derece Buhar uygulaması ile de koltuklardaki mayt akar türü sağlık açısından zararlı organizmalar yok edilir.
Bu ekstra işlem için fazladan ücret talep etmiyorken, Silivri de koltuk yıkama en uygun fiyat ve en iyi koltuk yıkama garantisi veriyoruz. Silivri koltuk yıkama için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.


14+
10000+
9
YUKARI